Hakkımızda admin Temmuz 20, 2023
hakkimizda 3
SIYAH RENK PNG LOGO

3 ASİL YAPI : İnşaat, Proje ve Tasarımın Uzmanı

Türkiye inşaat sektörünün örnek ve lokomotif firmalarından biri olan 3 asil yapı inşaat , 2022 yılında proje, mühendislik, inşaat, anahtar teslim işlerde faaliyet göstermek amacıyla istanbul’da savaş atılmış tarafından kurulmuştur.
Devlet ihaleleri başta olmak üzere ülkenin doğusundan batısına aldığı her projeyi kaliteden ödün vermeden taahhüt edilen sürenin çok daha öncesinde teslim ederek sektörde tercih edilen firmalardan biri olmuştur.
Sektörel deneyimine paralel olarak tecrübeli ve yetenekli idari/teknik personel , makine- ekipman gücü ve finansal hacmi ile istikrarlı büyüme çizgisi yakalayan 3 asil yapı inşaat , bugün en zorlu projelerin üstesinden gelebilecek yetkinlik ve kapasiteye ulaşmıştır.

GÜVEN
SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK
YENİLİKÇİ
TAKIM RUHU
MUTLU MÜŞTERİLER

MİSYONUMUZ
İnsanlığın ihtiyaç duyduğu her türlü yapıyı müşteri memnuniyeti odaklı , hem teknolojik hem de çevreye duyarlı olarak zamanında inşa etmektir.

VİZYONUMUZ
Geçmişten aldığımız güç ile geleceği inşa etmek, ihtiyaçların arkasından yetişmek değil, gelişen koşullara yapılması gerekeni öngörmek hedefimizdir. Yolumuzda ilerlerken çalışanlarımızın tutum ve memnuniyetini sağlayarak sektörde öncülük etmektir.

Mesajlaşmaya Başla
1
Scan the code
Merhaba 👋
Bizimle iletişime geçmek için burayı kullanın!